Благодійна діяльність

«Допомогти ближньому» - перший проект, з якого розпочалася робота Всеукраїнського благодійного фонду «Мрії збуваються» (червень 2012 року - 2014 рік).

Це була адресна допомога людям з особливими потребами: інвалідні візки, багатофункціональні електричні та механічні ліжка, ходуни на колесах, стільці-туалети тощо. Також було здійснене поетапне забезпечення районних та міських лікарень, сільських фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАПів) та амбулаторій усім необхідним для них обладнанням. Благодійний проект «Допомогти ближньому» охопив більше 100 сіл та міст Тернопільщини.

У 2014 році, з початком російської агресії в Україні, діяльність благодійного фонду переросла у підтримку української армії, добровольчих батальйонів та інших людей, причетних до протистояння з Росією на сході України.


Освітні програми – ще один важливий напрямок роботи фонду.

Вже близько 5-ти років діє щорічна стипендіальна програма в Українському Католицькому університеті, надається постійна матеріальна допомога Львівському навчально-реабілітаційному центру «Джерело» та спеціалізованій школі «Надія» у м. Львові.

Підтримка спорту (допомога на довгострокових партнерських умовах регбійній команді Вищої ліги «Сокіл» Львів»)

У 2017 році започатковано щорічну премію «Високі стандарти журналістики»

Експертне журі, аналізуючи українські ЗМІ, обирає кращих журналістів. Розмір премії за перше місце становить 100 тис. грн, за друге – 50 тис. грн, за третє – 25 тис. грн.

 

Більш детально про ці благодійні програми дивіться на сайті  lomakovych.com/

© Оптіма. Експертно-аналітичний центр. При використанні матеріалів Експертно-аналітичного Центру "Оптіма", посилання на цей сайт обов'язкове
Створення сайту -WebLux

Запит на консультації