Фінансово-економічна криза та необхідність Інноваційної стратегії для України

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

Постійно діючий науковий семінар Експертно-аналітичного Центру «Оптіма»
«КЛЮЧОВІ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ І ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ. СТРАТЕГІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»

Метою постійно діючого наукового семінару є поглиблення розуміння ключових трендів глобального розвитку, проблем, що перешкоджають соціально-економічному розвитку України; стратегічниї і тактичні заходи для переходу до інноваційної економіки. Це розуміння є системною інтелектуальною основою для ефективного реформування економіки, визначення його правильних напрямків, інструментів і механізмів.

Семінар зосереджує увагу на поглибленому дослідженні системних структурних проблем економіки, їх впливу на загострення поточної ситуації, а головне – на формуванні ефективних інструментів і механізмів їх вирішення. 

В рамках загального напрямку проводяться сесії семінару, які концентруються на обраних конкретних проблемах економіки і обговоренні результатів досліджень щодо шляхів їх вирішення. 

Учасниками наукового семінару є дослідники Центру, запрошені експерти, вітчизняні та міжнародні аналітики, науковці і практики з бізнес-середовища, академічних закладів, громадських організацій, фахівці з монетарного, фінансового і макроекономічного регулювання.

 

Фінансово-економічна криза та необхідність Інноваційної стратегії для України
© Оптіма. Експертно-аналітичний центр. При використанні матеріалів Експертно-аналітичного Центру "Оптіма", посилання на цей сайт обов'язкове
Створення сайту -WebLux

Запит на консультації