Аналіз управління державним боргом України у 2018 році

Проблема управління державним боргом (Public Debt Management) є однією з найгостріших проблем державного управління в Україні, яка потребує глибокого незалежного аналізу та формування оптимальних шляхів її вирішення.

Надмірне боргове навантаження, висхідна динаміка боргових показників до 2017 року, неефективна реструктуризація державного боргу у 2015 році, що створила потенціал загострення фінансових та економічних проблем у майбутньому, суттєві недоліки у сьогоднішній політиці залучення позикових коштів і практиці їх використання – ці питання повинні бути в центрі уваги органів державної влади, наукового і експертного середовища.

Без вирішення цих проблем та запровадження оптимальної системи управління державним боргом Україна не зможе позбавитися перманентних ризиків фінансової дестабілізації, а отже реалізувати ефективну стратегію стійкого економічного розвитку.

Тому для подолання дефіциту всебічної об’єктивної інформації в цій сфері і стимулювання наукових та експертних дискусій в суспільстві, які б сприяли вирішенню зазначених проблем, Експертно-аналітичний Центр «Оптіма» продовжує щоквартальну публікацію результатів комплексного незалежного дослідження «Аналіз управління державним боргом України».

Періоди аналізу – І квартал поточного року, І півріччя поточного року, 9 місяців поточного року, рік. Аналітичні звіти публікуватимуться до 30 числа наступного місяця після завершення кожного кварталу на сайті Експертно-аналітичного Центру «Оптіма», на його сторінці у Facebook та інших інформаційних ресурсах. За результатами аналітичних звітів будуть проводитися Круглі столи, конференції та інші інформаційні заходи.

Запрошуємо представників державної влади, експертів, науковців, викладачів, студентів і всіх бажаючих до конструктивних дискусій та обговорень з метою напрацювання ефективних рішень у сфері управління державним боргом України.

Ознайомитися з дослідженням можна за посиланням:

userfiles/Аналіз управління державним боргом у 2018 році.pdf

Попередні дослідження за даною тематикою знаходяться за посиланням:

userfiles/Аналіз управління державним боргом у січні-вересні 2018 року.pdf

userfiles/Аналіз управління державним боргом у І півріччі 2018 року.pdf

userfiles/Аналіз управління державним боргом у І кварталі 2018 року.pdf

Аналіз управління державним боргом України у 2018 році
© Оптіма. Експертно-аналітичний центр. При використанні матеріалів Експертно-аналітичного Центру "Оптіма", посилання на цей сайт обов'язкове
Створення сайту -WebLux

Запит на консультації