Проект Стратегії розвитку банківської системи 2016 - 2020

У 2016 році групою експертів під керівництвом д.е.н. Унковської Т. Є. (які тепер склали ядро колективу Експертно-аналітичного Центру «Оптіма», заснованого В. А. Ломаковичем) розроблено ПРОЕКТ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ 2016 – 2020: «СИНЕРГІЯ РОЗВИТКУ БАНКІВ ТА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ». ВАЛЮТНА, ЦІНОВА, ФІНАНСОВА СТАБІЛЬНІСТЬ ТА СТВОРЕННЯ ПЕРЕДУМОВ РОЗВИТКУ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ».

Ідеї цього проекту у 2016 році були підтримані Міжнародним науково-практичним Форумом, що відбувся у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, двома Комітетами Верховної Ради України – Комітетом з питань фінансової політики і банківської діяльності та Комітетом з питань промислової політики та підприємництва. Ці ідеї, які є шансом для створення стійких джерел фінансування економічного розвитку України, нажаль, діючою владою в Україні поки що не реалізовані.

Автори проекту Стратегії розвитку банківської системи наполегливо працюють над вдосконаленням, розвитком і реалізацією своїх ідей у більш широкому контексті експертно-аналітичної розробки, в якій вони брали активну участь разом з відомими в Україні економістами і політиками, – проекту Нового економічного курсу України – Стратегії інноваційного розвитку.

Проект Стратегії розвитку банківської системи 2016 - 2020 знаходиться за посиланням:

userfiles/Проект Стратегії розвитку банківської системи 2016-2020.pdf

Проект Стратегії розвитку банківської системи 2016 - 2020
© Оптіма. Експертно-аналітичний центр. При використанні матеріалів Експертно-аналітичного Центру "Оптіма", посилання на цей сайт обов'язкове
Створення сайту -WebLux

Запит на консультації